Ciuch z drugiej ręki
Miejsce gdzie możesz wymienić swoje ciuchy, z których nieco wyrosłaś na takie , które będą leżały na Tobie idealnie:))))

Regulamin

Etykiety:
1) osoby chcące dołączyć piszą wiadomość do administratora
2) zadaniem administratora jest przyłączanie nowych osób i moderowanie komentarzy, także wykluczanie osób naruszających regulamin, niepoważnych (definicji chyba nie trzeba podawać:), nieuczciwych
3) funkcja administratora jest przechodnia
4)administrator nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo transakcji
5)sprzedajemy nie drożej niż za 100 zł???
6) jeden post to jedna rzecz bądź komplet
7)każdy post zaopatrzony jest w etykietę z nickiem właściciela
8)...oraz w etykietę (lub etykiety) odsyłające do konkretnej kategorii (np. sukienka, lato itp). W miarę możliwości stosujemy istniejące już etykiety - otwieramy w nowym poście "pokaż wszystkie" i klikamy w to, co nam pasuje. TO B. WAŻNE, UŁATWIA WYSZUKIWANIE I ZAPROWADZA PORZĄDEK!!!!!!!!!!!!!!
9) zamieszczamy fotografię przedmiotu i jej dokładny opis, włącznie z ewentualnymi wadami
10) w przypadku chęci wymiany można zamieścić informację, czego by się oczekiwało w zamian, czego się szuka

DOSTĘPNOŚĆ BLOGA
11)blog jest wspólny i otwarty dla wszystkich ,którzy już prowadzą swojego bloga i którzy zgłoszą administratorowi chęć uczestnictwa

INNE WAŻNE ETYKIETY
12) możliwy odbiór własny
13)szukam - koleżeńska poczta pantoflowa dla osób, które szukają czegoś, co być może jest dostępne w innym mieście; zamieszczamy pod nią coś w rodzaju ogłoszenia typu "Szukam ...."
14)zamawiam - można zamówić u konkretnej osoby coś, co się np. widziało u niej na blogu. Potem ta rzecz podlega normalnie kupnie lub wymianie (odbiorcą oczywiście jest tylko zamawiający). Linki do blogów przekupek widnieją z boku.
15)sprzedaję
16)wymieniam * (16 i 17 nie wykluczają się, oznaczają gotowość właściciela do danej formy).

PRZEBIEG TRANSAKCJI (ROZUMIANEJ JAKO KUPNO/SPRZEDAŻ LUB WYMIANA)
17)wymiana wszelkich danych tylko na adres mejlowy
18)przy wymianie koszty przesyłki ponosi wysyłający, przy kupnie - kupujący (chyba, że strony umówią się inaczej)
19)obie strony po transakcji komentują ją (jak na np. Allegro;)
20)w przypadku sprzedaży obowiązuje smutna zasada "kto pierwszy ten lepszy", jak na pchlich targach (by uniknąć licytacji). Pierwszeństwo ma osoba, której komentarz był pierwszy! Inaczej osoba oferująca drobiazg może zostać zasypana mejlami, na które trzeba będzie odpowiedzieć odmownie;)
21)w przypadku wymiany propozycje przysyłane są na mejla - właściciel wybiera, na co chce się wymienić (by uniknąć licytacji)
22)przedmioty obowiązkowo wysyłane są przy pomocy takiej usługi Poczty Polskiej bądź jakiejkolwiek innej firmy, która łączy się z potwierdzeniem nadania.
23)po zakończonej transakcji USUWAMY nieaktualny post!!!!!!!! TO BARDZO WAŻNE!!!!!!!! To ułatwi wyszukiwanie i pozwoli na zachowanie porządku i przejrzystości bloga>
4 komentarze:

komantarze na temat regulaminu i inne mozna zamieszczac pod tym postem:)


Ten komentarz został usunięty przez autora.

Ten komentarz został usunięty przez autora.

Ten komentarz został usunięty przez autora.

Prześlij komentarz

Idea bloga

To nie jest miejsce, w którym oferujemy przedmioty z myślą o zysku. Od tego są inne, znane miejsca w Sieci. Tu symboliczne kwoty mają być jedynie środkiem usprawniającym wymianę - o ile w ogóle się pojawią (można też wymieniać się bez udziału pieniędzy: szczegóły w regulaminie).
Próby innego traktowania tego miejsca nie będą tolerowane. Osoby z wyraźnie komercyjnym podejściem będą niestety proszone o opuszczenie blogu

Jak kupić? Jak wymienić?

Aby coś tu kupić lub wymienić, nie musisz do nas dołączać. Wystarczy zostawić komentarz pod odpowiednim postem, a szczegóły dogadać z właścicielem przedmiotu na mejla. Dokładne informacje JAK to zrobić można znaleźć zresztą w regulaminie.

Jeśli chcesz coś na naszym blogu zaoferować, dołącz do grona jego autorów:)Napisz mejla o chęci przyłączenia się do naszego grona koniecznie z adresem swojego bloga.

Blog jest wspólny ale jedna osoba zajmuje się częścią administracyjną. Teraz jest to BeaS email
gg: 5494941
Najważniejsza sprawa to zapoznać się DOKŁADNIE z REGULAMINEM

...


Followers


free counter