Ciuch z drugiej ręki
Miejsce gdzie możesz wymienić swoje ciuchy, z których nieco wyrosłaś na takie , które będą leżały na Tobie idealnie:))))

Dołącz do nas

Etykiety:
Postał taki nieudolny banerek reklamujący ten blog i w związku z tym prośba o wklejenie banerka reklamujacego CIUCH na waszych blogach


Czekamy na zgłoszenia osób, których szafy pękaja w szwach i mimo tego codziennie mają dylemat"ja nie mam co na siebie włozyć"!Mam nadzieje ,że przy większej ilości dostępnych ciuchów zapanuje tu coraz większy ruch.. a tym samym trochę przeluźnimy szafy by na nowo je zapchać:))
Osoby , które są zainteresowane tworzeniem tego bloga proszone są o dokładne przeczytanie regulaminu wysłanie emaila na adres beajulla@gmail.com z adresem swojego bloga apoźniej przyjęcie zaproszenia do tworzenia bloga. Gdyby takowe nie dotarło upominać się:))


Wysłałam kilka zaproszeń do osób zainteresowanych tworzeniem bloga niestety do chwili obecnej nie zostały zaakceptowane? Czyżby nie dotarły?
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Idea bloga

To nie jest miejsce, w którym oferujemy przedmioty z myślą o zysku. Od tego są inne, znane miejsca w Sieci. Tu symboliczne kwoty mają być jedynie środkiem usprawniającym wymianę - o ile w ogóle się pojawią (można też wymieniać się bez udziału pieniędzy: szczegóły w regulaminie).
Próby innego traktowania tego miejsca nie będą tolerowane. Osoby z wyraźnie komercyjnym podejściem będą niestety proszone o opuszczenie blogu

Jak kupić? Jak wymienić?

Aby coś tu kupić lub wymienić, nie musisz do nas dołączać. Wystarczy zostawić komentarz pod odpowiednim postem, a szczegóły dogadać z właścicielem przedmiotu na mejla. Dokładne informacje JAK to zrobić można znaleźć zresztą w regulaminie.

Jeśli chcesz coś na naszym blogu zaoferować, dołącz do grona jego autorów:)Napisz mejla o chęci przyłączenia się do naszego grona koniecznie z adresem swojego bloga.

Blog jest wspólny ale jedna osoba zajmuje się częścią administracyjną. Teraz jest to BeaS email
gg: 5494941
Najważniejsza sprawa to zapoznać się DOKŁADNIE z REGULAMINEM

...


Followers


free counter